Berman Group, spol. s.r.o.

Strategické plánování, podpora inovací, obchodu a přílivu zahraničních investic
Berman Group je česká poradenská firma, která se specializuje na odbornou technickou asistenci a konzultační služby v oblasti místního a regionálního ekonomického rozvoje subjektům jako jsou obce, krajské i celostátní orgány a soukromé i veřejné organizace z různých zemí střední a východní Evropy. Znalosti a zkušenosti společnosti jsou především v oblasti podpory místních a regionálních institucí v transformujících se zemích střední a východní Evropy a v jejich snahách stát se globálně konkurenceschopnými a uspět v éře nové ekonomiky, řadí BG mezi uznávané konzultantské společnosti působící na území střední a východní Evropy.

Incomind

Marketingové průzkumy, výzkumy, realizace cílených výzkumů
Incomind se mimo jiných aktivit specializuje na výzkumné a poradenské služby v oblasti monitorování a predikcí vývoje jednotlivých segmentů maloobchodního trhu, analýz nákupního chování populace, výzkumů realitního trhu, marketingových expertíz k optimálnímu rozvoji regionů, lokalit či konkrétních komerčních developerských projektů a představuje v současné době absolutní špičku ve svém oboru na českém trhu.

Atelier 8000

Územní plánování, urbanistický a územní rozvoj měst a regionů
A8000 pod vedením Martina Krupauera a Pavla Kvintuse patří po více než tři dekády mezi přední česká architektonická studia. Specializujeme se na projekty náročné ve svém rozsahu i složitosti v České republice, ale i mimo ni. Působíme také na Slovensku či v Kanadě, dlouhodobě spolupracujeme se zahraničními studii v roli lokálních architektů a stále hledáme příležitosti, jak expandovat do dalších zemí. Naše projekty se vyznačují autentickou architekturou se silným výtvarným konceptem, stejně tak je pro nás ale i zásadní prostorový, společenský a ekonomický kontext návrhu. V této komplexnosti spočívá podstata vize atelieru.

Zaujala Vás naše nabídka?

Pokud Vás naše reference a nabízené služby zaujaly, kontaktujte nás a my Vám velmi rádi zpracujeme nabídkovou kalkulaci, případně si můžeme domluvit osobní schůzku k projednání možných variant spolupráce.

Cassia pro obec za uplynulých 15 let zpracovala několik desítek projektů, včetně rozvojové strategie obce, kterou se nám společně daří naplňovat.

Pavel Kašpárek
Starosta, Obec Úsilné

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?